Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

Wystawa fotograficzna

12 czerwca 2017 autor: Rafał Just

WSPÓLNA ZABAWA – WZAJEMNY SZACUNEK
13 czerwca 2017 r. o godz. 16:00 w Pasażu Grunwaldzkim odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej pt. “Międzypokoleniowa Wymiana”.
Wystawa przedstawia rezultaty Projektu Międzypokoleniowej Wymiany Umiejętności realizowanego przez uczniów z naszej szkoły i seniorów z Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek przy ulicy Grunwaldzkiej.
Pomysłodawcą, inicjatorem działań i dobrym duchem projektu jest Pani Agnieszka Haber – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.
Autorem zdjęć jest pani Agata Wróblewska (www.Aim-Studio.pl), która całym sercem zaangażowała się w realizację projektu i przygotowała przepiękne fotografie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia wystawy w dniach od 13 do 22 czerwca 2017 r. w Pasażu Grunwaldzkim – poziom 0.

 

PG_wystawa_led_1360x768